82-41-M/05 Grafický design

Přihlášky ke studiu pro tento obor:

Soubory ke stažení

Přihláška (PDF, 0,14 MB)

Ostatní dokumenty

fotografie Třídní schůzky pro 1. - 3. ročník

Třídní schůzky pro 1. - 3. ročník

22.03.2023

V úterý 18.4. 2023 od 17,00 hodin se konají třídní schůzky pro 1. - 3. ročník. Žádáme rodiče, pokud mají zájem o konzultace u jednotlivých učitelů, aby si je objednávali u třídního učitele.

fotografie Projektová výuka v IKT    (3. ročník)

Projektová výuka v IKT (3. ročník)

21.03.2023

V rámci hodin IKT proběhla projektová výuka na témat MS Office (Word, Excel, PowerPoint). Žáci zpracovávali podle zadaných instrukcí výukový materiál pro žáky základních škol. Projekt je chápan jako komplexní pracovní úkol, při němž žáci samostatně řeší určitý problém (problémový úkol, problémovou situaci...).

fotografie Jarní prázdniny

Jarní prázdniny

10.03.2023

V týdnu od 13. do 17.3.2023 jsou jarní prázdniny. Škola i sekretariát budou v této době zavřené. Přejeme krásné prázdniny, odpočívejte a naberte sílu na další školní období.

fotografie navrhujeme

navrhujeme

Rozvíjíme kreativní potenciál studentů cestou od klasických výtvarných technik k tvůrčí práci v grafických programech. Základem je idea, kontext a schopnost realizace.

fotografie animujeme

animujeme

Kouzlo animace si student vyzkouší jak v klasických disciplínách navazujících na silnou domácí tradici, tak v současných moderních animačních technologiích.

fotografie fotografujeme

fotografujeme

Fotit může každý, ale málokdo to umí. U nás se snažíme projít celým procesem analogové a digitální fotografie s uměleckým i produktovým zaměřením.

© GAPE, 2020. Programmed by VV Studio.