G.A.P. education - střední škola s.r.o.

(rozvrh platný od 01.09.2021)

 1.V 
Třídní učitel: MgA. Ondřej Vodák

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:40-11:25

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:05-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

 
P
o

 

PG
Li
(PC1)

MAT
Ff
(1.V)

CJ
Vod
(1.V)

ZPV
Ff
(1.V)

CJ
Vod
(1.V)

NA
Dl
(1.V)

 

NA
Dl
(1.V)

NA
Dl
(1.V)
NA
Dl
(1.V)
 

 
Ú
t

 

TK
Ff
(1.V)

TK
Ff
(1.V)

VP
Mk
(1.V)

VP
Mk
(1.V)
VP
Mk
(1.V)
VP
Mk
(1.V)
  PI
Tes
(1.V)
PI
Tes
(1.V)
PI
Tes
(1.V)
 

 
S
t

 

AJ
Kuc
(1.V)
TPC
He (1.V)
TPC
He (1.V)

TPC (1V1)
He
(1.V)

IKT 
Ff
(PC1)
IKT 
Ff
(PC1)
 

AJ
Kuc
(1.V)

DEJ
Kuc (1.V)

DEJ
Kuc (1.V)
 

TPC (1V2)
Št
(Vv)

 
Č
t

 

AJ
Kuc
(1.V)

AJ
Kuc
(1.V)

CJ
Vod
(1.V)

CJ
Vod
(1.V)
DVK
Vod
(Au 1)
DVK
Vod
(Au 1)
       

 
P
á

 

TV
Jb
(TV1)

TV
Jb
(TV1)

MAT
Ff
(1. V)

MAT
Ff
(1. V)

ZPV
Ff
(1.V)

 

         

 

G.A.P. education - střední škola s.r.o.

(rozvrh platný od 01.09.2021)

 2.V 
Třídní učitel: Ing. Václav Foff

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:40-11:25

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:05-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

 
P
o

 

FK (2V1)
Šů
(At1)

FK (2V1)
Šů
(At1)

FK (2V1)
Šů
(At1)

PI (2V1)
Tes
(Vv)

PI (2V1)
Tes
(Vv)

PI (2V1)
Tes
(Vv)

 

MAT
Ff
(2.V)

IKT (2V1)
Ff
(PC1)
IKT (2V1)
Ff
(PC1)
 

PI (2V2)
Tes
(Vv)

PI (2V2)
Tes
(Vv)

PI (2V2)
Tes
(Vv)

FK (2V2)
Šů
(At1)

FK (2V2)
Šů
(At1)

FK (2V2)
Šů
(At1)

 
Ú
t

 

CJ
Vod
(2.V)

CJ
Vod
(2.V)

MAT
Ff
(2.V)

MAT
Ff
(2.V)
ZPV
Ff (2.V)

AJ (1.sk)
Kuc
(2.V)

 

AJ (1.sk)
Kuc
(2.V)

Dvk
Za
(AU 1)
Dvk
Za
(AU 1)
 

AJ (2.sk)
Su
(3.V)

AJ (2.sk)
Su
(3.V)

 
S
t

 

TV
Jb
(TV1)

TV
Jb
(TV1)

PG (2V1)
Pi (PC2)

PG (2V1)
Pi (PC2)

AJ (1.sk)
Kuc
(2.V)

ON
Hr
(2.V)
 

IKT (2V2)
Ff
(PC1)

IKT (2V2)
Ff
(PC1)

   

PG (2V2)
Li (PC1)

PG (2V2)
Li (PC1)

AJ (2.sk)
Su
(1.V)

 
Č
t

 

CJ
Vod
(2.V)

CJ
Vod
(2.V)

TPC (2V1)
Pi
(2.V)

TPC (2V1)
Pi
(2.V)

AJ (1.sk)
Kuc
(2.V)

VP (2V1)
Tes
(Vv)

 

VP (2V1)
Tes
(Vv)

VP (2V1)
Tes
(Vv)

   

TPC (2V2)
Tes
(Vv)

TPC (2V2)
Tes
(Vv)

AJ (2.sk)
Su
(1.V)

VP (2V2)
He
(2.V)

VP (2V2)
He
(2.V)

VP (2V2)
He
(2.V)

 
P
á

 

DGF 
Sn
(2.V)

DGF 
Sn
(2.V)

NA (2V1)
He
(Vv)

NA (2V1)
He
(Vv)

NA (2V1)
He
(Vv)

NA (2V1)
He
(Vv)

         
NA (2V2)
Tes
(2.V)
NA (2V2)
Tes
(2.V)
NA (2V2)
Tes
(2.V)
NA (2V2)
Tes
(2.V)

 

G.A.P. education - střední škola s.r.o.

(rozvrh platný od 01.09.2021)

 3.V 
Třídní učitel: Mgr. Ludmila Marceluchová

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:40-11:25

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:05-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

 
P
o

 

 

PG (3.G1)
Li
(PC1)

PG (3G1)
Li
(PC1)

ON
Hr
(3.V)

EPR
Ff
(3.V)

EPR
Ff
(3.V)

 

FK (3V1)
Tes
(At1)

FK (3V1)
Tes
(At1)

FK (3V1)
Tes
(At1)

Dvk
Va
(AU 1)

IKT (3IK2)
Ff
(PC2)

FK (3V2)
Šů
(At2)

FK (3V2)
Šů
(At2)

FK (3V2)
Šů
(At2)

 
Ú
t

 

AJ (1.sk)
Kuc
(2.V)

VP (3V1)
Ka
(PC1)

VP (3V1)
Ka
(PC1)

VP (3V1)
Ka
(PC1)

NA (3V1)
Ka
(PC1)

NA (3V1)
Ka
(PC1)

 

NA (3V1)
Ka
(PC1)

NA (3V1)
Ka
(PC1)

NA (3V1)
Ka
(PC1)

 

AJ (2.sk)
Su
(3.V)

VP (3V2)
Pi
(PC2)

VP (3V2)
Pi
(PC2)

VP (3V2)
Pi
(PC2)

NA (3V2)
Pi
(PC2)
NA (3V2)
Pi
(PC2)
NA (3V2)
Pi
(PC2)
NA (3V2)
Pi
(PC2)
NA (3V2)
Pi
(PC2)

 
S
t

 

CJ
Ma
(3.V)

AJ (1.sk)
Kuc
(3.V)

CJ
Ma
(3.V)

DGF
Sn
(3.V)

DGF
Sn
(3.V)

AJ (1.sk)
Kuc
(2.V)

         

AJ (2.sk)
Su
)

AJ (2.sk)
Su

 
Č
t

 

TV
Jb
(TV1)

TV
Jb
(TV1)

AJ (1.sk)
Kuc
(3.V)

AJ (1.sk)
Kuc
(3.V)

CJ
Ma
(3.V)
CJ
Ma
(3.V)
         

AJ (2.sk)
Su

AJ (2.sk)
Su

 
P
á

 

Dvk
Va
(AU 1)

Dvk
Va
(AU 1)

TPC
Ja (Au 2)

TPC
Ja (Au 2)

TPC
Ja (Au 2)

PG (3G2)
Ja
(PC1)

PG (3.G2)
Ja
(PC1)
       
IKT (3IK1)
Ff
(PC2)

G.A.P. education - střední škola s.r.o.

(rozvrh platný od 01.09.2021)

 4.V 
Třídní učitel: Mgr. Lada Kucker

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:40-11:25

5
11:30-12:15

6
12:20-13:05

7
13:05-13:45

8
13:45-14:30

9
14:35-15:20

10
15:25-16:10

11
16:15-17:00

 
P
o

 

FK (4.V2)
Mk
(At2)

FK (4.V2)
Mk
(At2)

FK (4.V2)
Mk
(At2)

AJ (1.sk)
Kuc
(4.V)

AJ (1.sk)
Kuc
(4.V)

CJ
Hr (4.V)

 

EPR
Su
(4.V)

Dvk
Va
(AU 1)
Dvk
Va
(AU 1)
 

AJ (2.sk)
Su

AJ (2.sk)
Su

 
Ú
t

 

TV
Jb
(TV1)

TV
Jb
(TV1)

AJ (1.sk)
Kuc
(4.V)

EPR
Su
(4.V)
EPR
Su
(4.V)
ON
Hr (4.V)
  CJ
Hr (4.V)
CJ
Hr (4.V)
   

AJ (2.sk)
Su

 
S
t

 

PG (4V1)
Li
(PC1)

PG (4V1)
Li
(PC1)

AJ (1.sk)
Kuc
(4.V)

AJ (1.sk)
Kuc
(4.V)

CJ
Hr (4.V)
ZPV
Sn (4.V)
  FK (4.V1)
He
(At1)
FK (4.V1)
He
(At1)
FK (4.V1)
He
(At1)
 

PG (4V2)
Pi
(PC2)

PG (4V2)
Pi
(PC2)

AJ (2.sk)
Su

AJ (2.sk)
Su

 
Č
t

 

VP (4V1)
Tom
(PC1)

VP (4V1)
Tom
(PC1)

VP (4V1)
Tom
(PC1)

NA (4V1)
Tom
(PC1)

NA (4V1)
Tom
(PC1)

NA (4V1)
Tom
(PC1)

 

NA (4V1)
Tom
(PC1)

NA (4V1)
Tom
(PC1)

   

VP (4V2)
Ka
(PC2)

VP (4V2)
Ka
(PC2)

VP (4V2)
Ka
(PC2)

NA (4V2)
Ka
(PC2)
NA (4V2)
Ka
(PC2)
NA (4V2)
Ka
(PC2)
NA (4V2)
Ka
(PC2)
NA (4V2)
Ka
(PC2)

 
P
á

 

TPC
Ja (AU2)

TPC
Ja (AU2)

Dvk
Va
(AU 1)

DGF
Sn
(4. V)

DGF
Sn (4. V)