Přehled akcí: školní rok 2020/21

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.9.
(Út)
 

13:00

Provozní porada

Černohorský František, Dlouhá Barbora, Foff Václav, Hájek Jindřich, Herskovičová Lenka, Hrzalová Hana, Janovský Ivan, Jobek Tomáš, Kadlec Pavel, Kucker Lada, Lindaurová Magdaléna, Marceluchová Ludmila, Pivrnec Martin, Stanko Vasil, Studený Jakub, Šůstek Pavel, Šteindlerová Janka, Tesařová Olga, Toman Jiří, Válek Zdeněk

 
2.9.
(St)
 

 

Adaptační kurz

1.V
Foff Václav, Herskovičová Lenka, Pivrnec Martin

 
3.9.
(Čt)
 

 

Adaptační kurz

1.V
Foff Václav, Herskovičová Lenka, Pivrnec Martin

 
4.9.
(Pá)
 

 

Adaptační kurz

1.V
Foff Václav, Herskovičová Lenka, Pivrnec Martin

 
5.9.
(So)
 

 

Adaptační kurz

1.V
Foff Václav, Herskovičová Lenka, Pivrnec Martin

 
6.9.
(Ne)
 

 

Adaptační kurz

1.V
Foff Václav, Herskovičová Lenka, Pivrnec Martin

 
18.9.
(Pá)
 

 

Výuka DVK - v exteriéru Prahy

3.V
Válek Zdeněk

 
22.9.
(Út)
 

 

Přípravný výtvarný kurz
Od 16:00 hodin začína přípravný výtvarný kurz.

 

 
24.9.
(Čt)
 

 

Rodinný portét - výstava V. Stanka

4.V
Stanko Vasil

 
12.10.
(Po)
 

 

Den otevřených dveří

 

 
19.10.
(Po)
 

 

Zkoušky nanečisto

 

 
26.10.
(Po)
 

 

Ředitelské volno

 

 
27.10.
(Út)
 

 

Ředitelské volno

 

 
9.11.
(Po)
 

 

Den otevřených dveří

 

 
18.11.
(St)
 

15:00

Pedagogická rada - 1. čtvrtletí

Černohorský František, Dlouhá Barbora, Foff Václav, Hájek Jindřich, Herskovičová Lenka, Hrzalová Hana, Janovský Ivan, Jobek Tomáš, Kadlec Pavel, Kucker Lada, Lindaurová Magdaléna, Marceluchová Ludmila, Pivrnec Martin, Stanko Vasil, Studený Jakub, Šůstek Pavel, Šteindlerová Janka, Tesařová Olga, Toman Jiří, Válek Zdeněk

 
24.11.
(Út)
 

 

Třídní schůzky, konzultace

 

 
21.12.
(Po)
 

 

Ředitelské volno

 

 
22.12.
(Út)
 

 

Ředitelské volno

 

 
21.1.
(Čt)
 

15:00

Pedagogická rada - 1. pololetí

Černohorský František, Dlouhá Barbora, Foff Václav, Hájek Jindřich, Herskovičová Lenka, Hrzalová Hana, Janovský Ivan, Jobek Tomáš, Kadlec Pavel, Kucker Lada, Lindaurová Magdaléna, Marceluchová Ludmila, Pivrnec Martin, Stanko Vasil, Studený Jakub, Šůstek Pavel, Šteindlerová Janka, Tesařová Olga, Toman Jiří, Válek Zdeněk

 
28.1.
(Čt)
 

 

Vysvědčení

 

 
14.4.
(St)
 

15:00

Pedagogická rada - 3. čtvrtletí

Černohorský František, Dlouhá Barbora, Foff Václav, Hájek Jindřich, Herskovičová Lenka, Hrzalová Hana, Janovský Ivan, Jobek Tomáš, Kadlec Pavel, Kucker Lada, Lindaurová Magdaléna, Marceluchová Ludmila, Pivrnec Martin, Stanko Vasil, Studený Jakub, Šůstek Pavel, Šteindlerová Janka, Tesařová Olga, Toman Jiří, Válek Zdeněk

 
24.6.
(Čt)
 

15:00

Pedagogická rada - 2. pololetí

Černohorský František, Dlouhá Barbora, Foff Václav, Hájek Jindřich, Herskovičová Lenka, Hrzalová Hana, Janovský Ivan, Jobek Tomáš, Kadlec Pavel, Kucker Lada, Lindaurová Magdaléna, Marceluchová Ludmila, Pivrnec Martin, Stanko Vasil, Studený Jakub, Šůstek Pavel, Šteindlerová Janka, Tesařová Olga, Toman Jiří, Válek Zdeněk

 
30.6.
(St)
 

 

Vysvědčení

 

Zpracováno v systému Bakaláři