Žáci 1.ročníku se zúčastnili adaptačního kurzu v Jizerských horách.

Soutěž o nejhezčí návrh designu knihobudky

Na jaře letošního roku vyhlásil starosta městské části Praha - Libuš pan Mgr. Jiří Koubek soutěž o nejhezčí návrh designu knihobudky. V době distanční výuky se této soutěže zúčastnili i žáci naší školy. V soutěži zvítězila Elizabeth Lázňovská ( 4.ročník) a návrh Vitauta Viarbitského (4.ročník) si vybral starosta Dolních Měcholup. Oběma vítězům blahopřejeme a děkujeme jim za vzornou reprezentaci školy.

Slavnostní předávání maturitního vysvědčení

Slavnostní předávání maturitního vysvědčení absolventům umělecké školy G.A.P. education střední škola s.r.o.

Maturita 2020

V termínu 4. až 8. 6. 2020 probíhají na naší škole ústní maturitní zkoušky. Přejeme všem žákům úspěšné zakončení zkoušky dospělosti.

Maturity 4.V. - obhajoba praktické maturitní zkoušky

Dne 26. 5. 2020 zahájili žáci obhajobu praktické maturitní zkoušky oboru 82-41-M/05 Grafický design

Exkurze ve Veletržním paláci

Ve středu 8. ledna 2020 se žáci 3.V zúčastnili s panem MgA. Kadlecem výstavy ve Veletržním paláci.Výstava První republika vznikla ke 100. výročí vzniku Československé republiky a představuje bohatou výtvarnou tvorbu a umělecký provoz mladého státu v letech 1918–1938. Součástí expozice jsou obrazy a plastiky předních českých, slovenských, českoněmeckých a karpatskoruských umělců. Expozice představuje umění a graf. design prostřednictvím tehdejších stěžejních galerií, uměleckých spolků i dalších kulturních institucí a seznamuje návštěvníky s významnými kulturními centry.

Maturitní ples 2020

Dne 10. ledna měla 4.V Maturitní ples V Paspovém sále.

Klauzurní práce 1. pololetí 2019/2020

Výběr nejlepší tvorby výtvarných děl žáků 1.V, 2.V, 3.V a 4.V

Exkurze v tiskárně PRINCO s.r.o. – Praha

Dne 7. ledna 2020 navštívili studenti 2. ročníku tiskárnu PRINCO pod vedením Ing. Janovského. Viděli jsme průmyslové digitální tiskárny středního a velkého formátu, vyřezávací plotr, pětibarvový ofsetový stroj, zařízení na vazbu šitou drátem (V1) a na lepenou vazbu (V2), řezačku, kapsovou i nožovou falcovačku, baličku do smrštitelné fólie.

IX. středoškolský sněm hlavního města Prahy

Dne 16. prosince 2019 se uskuteční již IX. zasedání Středoškolského sněmu hl. m. Prahy. Zasedání se účastní i naše studentky. Tentokrát se zaměříme na projekty SmartCities a jednotlivé projekty napříč Prahou.

Adventní zájezd do Paříže

Naše škola pořádala 6. 12. 2019 zájezd za účasti profesora Válka do Adventní Paříže.
Naši studenti 4. V navštívili galerii v Louvru a vydali se po stopách Henri de Toulouse-Lautrec.

Schola pragensis 2019

Ve dnech 28. - 30. 11. 2019 se naše škola zúčastnila prezentace škol na Schola Pragensis v Kongresovém centru Praha.

© GAPE, 2020. Programmed by VV Studio.