fotografie o škole

Střední škola G.A.P. education

Střední škola G.A.P. education je školou rodinného charakteru o počtu do 120 studentů, která nabízí komplexní vzdělání v oboru grafický design. Velmi dobré výsledky našich studentů u státních maturitních zkoušek jsou důkazem toho, že škola klade důraz především na kvalitu vzdělávání, profesionální přístup k výuce a individuální pohled na osobnost každého studenta.

Ve Střední škole G. A. P. education nabízíme čtyřleté denní studium oboru Grafický design ukončené maturitní zkouškou.

Co můžete očekávat?

• kvalitní úroveň vzdělávání dlouhodobě potvrzenou úspěchy u státní části maturitní zkoušky a procentem našich absolventů přijatých na české i zahraniční vysoké školy
  • profesionální tým učitelů a odborníků z praxe
  • malý přátelský kolektiv s příjemnou rodinnou atmosférou
  • individuální pohled na osobnost každého žáka
  • rozvíjení talentu
  • zájem o vaše problémy
  • prospěchové stipendium
  • zajištěné stravování
  • volný přístup na Wi-Fi

Připravíme vás na další studium, na praxi i na život.

Případné uchazeče srdečně zveme na návštěvu školy. Přijďte mezi naše žáky, prohlédněte si třídy a výtvarné ateliéry za provozu! Jsme připraveni vás uvítat a odpovídat na vaše otázky.