Střední škola Praha - GAPE.cz

Facebook
Facebook

novinky

zpět

Beseda s režisérem panem Michalem Hertzem

V pátek 1. 12. 2017 proběhla na naší škole beseda s úspěšným režisérem panem Michalem Hertzem a Lucií Jeníkovou.
 

Michal Hertz se narodil v rodině známého režiséra Juraje Hertze a inženýrky chemie. Mezi jeho záliby od dětství patřilo malování a fotografování. Po ukončení SUPŠ vystudoval FAMU - Katedru dokumentární tvorby, kde se setkal s Mgr. Vasilem Stankem (učitelem předmětu Digitální fotografie na naší škole), který na FAMU studoval obor Fotografie a pojí je dlouholeté přátelství.

Pan Hertz natičil během studia několik školních filmů, po škole se stal nejvyhledávanějším reklamním režisérem. Je podepsán jako producent a režisér pod mnoha hudebními pořady a klipy.


 

odkazy

ze života školy