Střední škola Praha - GAPE.cz

Facebook
Facebook

novinky

zpět

Futsalová liga - 1.kolo

Vybraní žáci z prvního a druhého ročníku naší školy oboru ekonomika a podnikání se zúčastnili 1. kola Středoškolské futsalové ligy.
 

Fotbalová asociace ČR, Svaz futsalu ČR, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a Asociace školních a sportovních klubů pořádá letos již 16. ročník fotbalové/futsalové soutěže pro všechny střední školy v České republice - "Středoškolskou futsalovou ligu". Pod hlavičkou "Fotbal ano - drogy ne!" nabízí šanci sportovního vyžití tisícům chlapců a děvčat.

Naši žáci - Koubek, Kraus, Anderle, Kafka, Dobřanský, Vondrák, Bouša, Jelínek a Šuran dne 5.11.2015 na venkovním futsalovém hřišti Střední školy Aloyse Klara zúčastnili s dalšími třemi družstvy 1. kola. Po výsledcích 1:1, 2:2 a 4:2 postupují do dalších bojů. Blahopřejeme!

 


 

odkazy

ze života školy