Střední škola Praha - GAPE.cz

Facebook
Facebook

novinky

zpět

Úspěšnost žáků ve společné části maturitní zkoušky

Ve společné části maturitní zkoušky z předmětů matematika, český jazyk a literatura, anglický jazyk měli naši žáci 100% úspěšnost. Nejhorší známka z matematiky byla za tři. Gratulujeme!
 

Jako vždy 100% úspěšní!!!!!

Stejně tak jako v předchozích letech, i letos se naše škola může pochlubit 100% úspěšností ve společné části maturitní zkoušky v předmětech matematika pod vedením Mgr. Zdeňka Koňaříka, čeký jazyk a literatura pod vedením Ing. Martiny Deylové a PaedDr. Hanky Hrzalové i v anglickém jazyce pod vedením Mgr. Terezy Mazourkové a Mgr. Evy Lupáčové.

Letošní nadprůměrný úspěch samozřejmě potěšil samotné žáky i pedagogický sbor, ale především je důkazem důsledné, pečlivé přípravy a preference kvality vzdělávání nad kvantitou, také celkového přístupu všech pedagogů naší školy, za což jim velice děkujeme. 

Absolventům ročníku 2014 gratulujeme a přejeme stejně nadstandardní výsledky v dalším studiu, pracovním i soukromém životě. Jsme na Vás pyšní!
 

odkazy

ze života školy